משלוחים 

משלוחים לכל הארץ!

שירות לקוחות

08-6483595

אתר מאובטח

תשלום מאובטח SSL

תקנון

1. כללי

1.1 תמונות המוצרים באתר להמחשה בלבד, וייתכנו שינויים במראה, בגודל וכיוצ”ב. 

1.2 כל המחירים באתר מופיעים לצד המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע”מ. ואינם כוללים דמי משלוח

1.3 ניתן לרכוש מוצר בטלפון 08-6483595 ונציג טלפוני יבצע את ההזמנה באתר עבורך.

2. תנאי תשלום

2.1 ביצוע העסקה נעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד באתר מאובטח.

2.2 אם חברת האשראי לא אישרה את העסקה מכל סיבה שהיא או שהמוצר אינו במלאי, החברה רשאית ליצור איתך קשר לשם השלמת העסקה או ביטולה.

2.3 הכל לילד רשאי לעדכן את מחירי המוצרים באתר בלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר בו תחוייב  יהיה המחיר המופיע באתר בהתאם למועד ביצוע העסקה.

3. תנאי אספקת מוצרים

3.1 משלוח עד הבית – עד שישה ימי עסקים.

3.2 קיימת אפשרות איסוף עצמי – במהלך קניית המוצר הנך יכול לבחור באפשרות איסוף עצמי. ניתן לאסוף את ההזמנה מיד אחרי ביצוע העסקה בכתובת: רחוב נחום שריג 1 באר שבע, בין השעות 08:00-16:00. עד 14 ימי עסקים מזמן ביצוע העסקה.

3.3 בישובים מרוחקים (כגון: אילת, יישובי הערבה, ישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן) החברה לא מתחייבת להגעת המוצר תוך זמני האספקה המנויים לעיל, וייתכנו עיכובים באספקת המוצר.

3.4 באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, החברה תהיה רשאית להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עימם מראש.

3.5 החברה רשאית להודיע כי אין באפשרותה לשלוח את המוצר לאזור מסוים, אספקת המוצר תתבצע בדרך של איסוף עצמי, כמפורט לעיל.

3.6 במקרה ובו לא תוכל לעמוד החברה בהזמנה כפי שהוזמנה, אף אם הוזמנה בהתאם להוראות האתר, לא תבוצע ההזמנה, לא יגבה כל תשלום מהלקוח והלקוח מוותר בזאת על כל טענה כנגד מפעילת האתר בעניין זה.

3.7 במקרה של שינוי כתובת לאחר ביצוע הזמנה, ייתכן עיכוב באספקת המשלוח.

4.מסירת מידע לצד ג

4.1 החברה מתחייבת  לשמור ולמנוע העברת פרטים המזהים את המשתמש בשמו ו/או בפרטי זהותו כגון שם וכתובת המשתמש לצדדים שלישיים, ולמעט במקרים כדלקמן:

4.2   בשל צו שיפוטי המורה להכול לילד למסור את המידע לצדדים שלישיים.

5. מבצעים, הטבות והנחות

5.1. מפעילת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. מפעילת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

5.2.שינויים בהזמנתך יגרור אחריה בדיקה מחודשת של אפשרות לזכאותך במבצעים.  

5.3. מבצע, הטבה, קופון\שובר מתנה (לרבות קוד קופון) מוגבל למימוש אחד לכל משתמש, כולל כפל מבצעים, למעט אם מפעילת האתר ציינה אחרת במפורש (לרבות בפרסומת ו/או בדף מכירה של מוצר, ו/או במקום אחר באתר).

6. ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

6.1. ביטול עסקה יעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) והתקנות שהותקנו על פיו. הפירוט להלן אינו בא להתנות או להחליף את הוראות החוק והוא לנוחיותכם בלבד. בכל מקרה בו ישנה סתירה בין האמור להלן לבין הוראות החוק, הוראות החוק גוברות.

6.2. הינך רשאי לבטל עסקה עד 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת המסמך המכיל את פרטי רכישת המוצר, לפי המאוחר מביניהם.

6.3. ביטול העסקה יעשה טלפונית מול נציג אתר הכל לילד. עליך לצרף להודעת ביטול העסקה קבלה/אישור הזמנה המעיד על עצם ביצוע העסקה עם החברה או הוכחה אחרת, לשביעות רצון החברה, לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם בעדה ואמצעי התשלום.

6.4. בהודעת אישור ביטול עסקה מפעילת האתר תציין את סכום הקרדיט לשימוש באתר לו אתה זכאי עקב ביטול העסקה (סכום שישמש אותך לרכישה באתר, ללא תאריך תוקף). ככל וברצונך לקבל החזר כספי לחשבונך עליך לשלוח מייל חוזר, כמפורט בהודעת אישור ביטול העסקה.

6.5. חשוב לדעת! את המוצר יש להחזיר באריזתו המקורית. כמו כן, לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

6.6. אם סיבת ביטול העסקה היא עקב פגם במוצר ולא באריזתו או אי-התאמה לפרטי ההזמנה,. הלקוח יצלם את המוצר הפגום וישלח למפעילת האתר בתיאום טלפוני. לא ייגבו דמי ביטול, והמוצר יוחזר על חשבון מפעילת האתר, וזאת לאחר שיוכח לשביעות רצון החברה כי המוצר אכן פגום או אינו מתאים לפרטי ההזמנה. על אף האמור, ככל והמוצר הוחזר לחברה ויימצא ע”י החברה כי המוצר הינו  תקין, החזרת המוצר תהיה על חשבונו של הלקוח, וכרטיס האשראי של הלקוח יחויב בעלות המשלוח. במידה והמוצר שהוחזר לא עונה על פגם או אי התאמה מפעילת האתר תחייב את הלקוח בדמי במשלוח בסך 35 ₪ ודמי טיפול בגובה 10% מהמוצר או 30 ₪ הנמוך מבינהם.

6.7. הלקוח יבצע את החזרת המוצר באמצעות חברת משלוח של מפעילת האתר ויחויב בדמי המשלוח בעלות של 35 ₪ כולל מע"מ.

6.8. במידה והחזרת מוצר באמצעות משלוח, אנו ממליצים לארוז את המוצר באופן כזה שלא יינזק. כל נזק שייגרם למוצר במהלך שילוחו לחברה יהיה באחריותך בלבד.

6.9. החזר כספי – חשוב לדעת!

6.9.1. ההחזר הכספי יועבר אליך בהתאם לדין, ואך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט.

6.10. מוצר שיצא לשילוח לבית הלקוח כמוהו כמוצר שהתקבל, היה וסירב הלקוח לקבל את החבילה יהיה בכך משום הוראה למשלח להחזיר המוצר לחברה, על חשבונו של הלקוח, וכרטיס האשראי של הלקוח יחויב בעלות המשלוח.

6.11. לפרטים נוספים שירות הלקוחות (טלפוני) ישמח לסייע לכם בשעות הפעילות: א’ – ה’ בין השעות 10:00-17:00 בטלפון 08-6483595

7. אחריות

7.1. מפעילת האתר לא תיקח אחריות, עקב שימוש באתר ו/או הזמנת מוצרים ע”י קטין (מתחת לגיל 18) או ע”י אחר שאינו זכאי לבצע פעולות משפטיות. כל פעולה שבוצעה כאמור, יראו אותה כפעולה שבוצעה על ידי או באישור אפוטרופוסו של מבצע הפעולה.

7.2. מפעילת האתר לא תישא בכל אחריות בשימוש של בלתי מורשה, שימוש כלא כדין ושימוש במרמה. על ידי צד שלישי בשימוש בכרטיס האשראי לרכישה באתר. ואינה אחראית על התוכן והמידע שנמסרו על ידי ספקיה. וכל נזק שעלול להיגרם כתוצאה מהכנסת הפרטים של מידע אישי 

8. סמכות שיפוט

8.1. הסכם זה יהיה כפוף לדין המהותי של מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית לדון בכל סכסוך העולה מהסכם זה תהיה נתונה לבית המשפט בבאר שבע.


בניית אתרים 2all